כיסוי תריס לבריכה

סגירת בריכה – אילו פתרונות קיימים היום בשוק?

כאשר מדברים על סגירת בריכה, לרוב מתכוונים למה שמכונה קירוי. בעונת החורף, בריכות ציבוריות ובריכות של בתי מלון לרוב דורשות סגירה כדי לאפשר למתרחצים להנות מהמתקנים גם אם יורד גשם או קר. ישנם מקומות שיש להם בריכה סגורה ובריכה פתוחה בדיוק מהסיבות האלו.

לבריכות ביתיות, סגירת בריכה על ידי קירוי היא פתרון מסורבל ויקר. אז איך בכל זאת ניתן לדאוג לסגירת בריכה, גם בחודשי החורף וגם בחודשי הקיץ? ריכזנו עבורכם את הפתרונות האולטימטיביים והיתרונות שלהם.

 

סוגי כיסויים לסגירת בריכה 

 

  • כיסוי הידראולי לבריכה

כיסוי הידראולי מבוסס על מערכת גלילה סטנדרטית. עליה מורכבת בוכנת שמן המחוברת ישירות לצינורות הידראוליים חזקים המיועדים לעמוד בלחץ ועומס גדולים. המנגנון מתחיל לפעול לאחר שהמנוע שולח לחץ גבוה בעת ההפעלה, מה שמייצר את פעולת הגלילה. המנגנון של הכיסוי הבטיחותי הזה אינו דורש תחזוקה כלל. 

 

  • כיסוי ידני לבריכה

כיסוי ידני בטיחותי לבריכה המבוסס על מערכת גלילה ידנית המתבצעת באמצעות מנואלה ייעודית, הוא מתאים לבריכות באורך של עד 7 מטר. זה גם הכיסוי החסכוני מבין כולם, הוא מתאים גם לשומרי שבת. היתרון הגדול שלו הוא שמערכת הגלילה שלו פשוטה מאוד, ואם תרצו, תמיד תוכלו להוסיף את המנגנון ההידראולי ולהפוך את  פעולת הגלילה לאוטומטית. 

 

  • כיסוי נסתר לבריכה

כיסוי נסתר לבריכה מאפשר להנות מהפונקציה של הכיסוי הבטיחותי תוך שמירה על סביבת בריכה אסתטית ומינימליסטית. מנגנון הגלילה של הכיסוי מותקן מתחת לריצוף מסביב לבריכה, כך שאינו בולט לעין.

 

  • כיסוי תריס לבריכה

כיסוי תריס לבריכה מורכב משלבים של PVC, המקנים לבריכה מראה יוקרתי ונקי. חשוב לציין כי הכיסוי צף על פני המים, מגן על מי הבריכה מפני חדירת לכלוך, מונע אידוי ושומר על טמפרטורת המים אחידה, אך הוא אינו משמש ככיסוי בטיחותי. 

 

האם כיסוי לסגירת בריכה עמיד בחורף? 

סגירת בריכה היא פעולה הכרחית כדי להגן על הבריכה מפני הצטברות של לכלוך ופסולת לא רצויה, וכן כדי למנוע בלאי ונזקים הנגרמים כתוצאה ממזג האוויר. כיסויי הבריכה של חברת Pool Lock מיוצרים מחומרים איכותיים, העמידים מפני מפגעי מזג האוויר בחורף ובקיץ לשנים רבות ללא תחזוקה רבה.

 

יתרונות נוספים לסגירת בריכה עם כיסוי בטיחות

 

  • בטיחות – לצד היתרונות הרבים של בריכה ביתית, ישנן גם כמה סכנות שכדאי להימנע מהן בעזרת אמצעי הבטיחות המתאימים. אחת הסכנות היא כניסה של ילדים או בעלי חיים בשעה שאין מבוגר אחראי בסביבה. כיסוי בטיחות לבריכה, מונע את החשש ממקרים כאלו. גם אם ילד או בעל חיים עולה על הכיסוי, הכיסוי בנוי לשאת משקלים כבדים מאד, ולכן לא נשקפת סכנה בכלל.
  • מונע אידוי של המים – כיסוי לבריכה מונע עד 70% מאיבוד מים כתוצאה מאידוי, ומקנה חסכון רב בצריכת המים.
  • שומר על טמפרטורת המים – בין יתרונותיו הרבים, הכיסוי שומר על טמפרטורה אחידה של מי הבריכה, בין אם הבריכה מחוממת או קרירה. הפעולה הזו חוסכת המון אנרגיה הנדרשת לחימום או צינון הבריכה.
  • שומר על הניקיון – התקנת כיסוי לבריכה מונעת כניסת לכלוכים לא רצויים כמו, עלים, אבק וחרקים למי הבריכה. זה מסייע לשמירה על מים נקיים, שכן חומרים אורגניים מעכירים את מי הבריכה ופוגמים בצלילותה. 

 

פסקת סיכום

כדי שתוכלו להנות מבריכה השחייה שלכם, תוך שמירה על ביטחון יקיריכם ולחסוך במשאבים של ניקיון ותחזוקה בראש שקט, אנחנו ממליצים להתקין כיסוי לבריכה ולהנות משנים רבות של הנאה מקסימלית במינימום מאמץ. 

אנחנו בחברת Pool Lock דואגים לספק ולהתקין את כיסויי הבריכה האיכותיים ביותר, שיבטיחו לכם הגנה מקסימלית וזמן איכות בטוח עם בני המשפחה שלכם.

072-3308615 | info@poollock.co.il

דילוג לתוכן